<< Les outils
Trail Endurance shop de Gorbio trail 42 km
 
Trail
SCRATCH >> - ESH >> - M1F >> - M1H >> - M2F >> - M2H >> - M3H >> - SEF >> - SEH >> -
Pl
Prénom
Nom
Club
Cat
Tps
1
Florian
DEBETTE
SEH
04:23:14
2
Benjamin
LARROUDER
M1H
04:37:56
3
Romain
ALLONGUE
TRAIL NATURE COLLOBRIERES
SEH
04:40:35
4
Florent
PILLA
THE HEALER
SEH
04:45:22
5
Christophe
TIERAN
VESUBIE TRAIL CLUB 06
SEH
04:47:10
6
Thomas
PITUELLO
CAP GARONNE
SEH
04:48:59
7
Cyril
MARTEL
EPF ATHLEÉTISME
SEH
04:49:01
8
Nicolas
ISSARTEL
M1H
04:57:43
9
Philippe
FOSTINELLI
SEH
05:04:49
10
Marc
MACHCINSKI
CANAL 4 3
M1H
05:08:09
11
Brice
CARBOU
COURIR PAYS DE GRASSE
M1H
05:14:52
12
Eric
FAGES TAFANELLI
INDIVIDUEL
SEH
05:16:33
13
Vincent
JOURDAIN
M1H
05:18:20
14
Geoffroy
DONGE
BLAUSASC TRAIL
SEH
05:19:53
15
Frederic
GINGREAU
BESPOKE FITNESS
SEH
05:20:22
16
Olivier
JUILLAN
ACTIV SPORTS A
M1H
05:21:10
17
Jacques
GAUVRIT
M2H
05:23:45
18
Marc
VENDETTI
AS MONACO
M1H
05:24:34
19
Nicolas
PAQUET
ASSPN
SEH
05:25:15
20
Christele
CARRILLO
AC VALBONNE
M1F
05:25:36
21
Maxime
LAMECHE
SEH
05:25:59
22
Vincent
GUIOT
ASL THALES SOPHIA RUNNERS
SEH
05:27:52
23
Yves
MONET
IND
SEH
05:29:27
24
Secondo
PALLANCA
SEH
05:31:03
25
Nicolas
MARTIN
SEH
05:32:54
26
Gaetan
CONTRINO
CHULLANKA US CAGNES TRIATHLON
M2H
05:43:52
27
Philippe
SIKORA
M1H
05:43:54
28
Christophe
APPOURCHAUX
TEAM PANETTONE TRAIL
M2H
05:45:07
29
Claude
CHOPINEAUX
BLAUSASC TRAIL
M2H
05:45:49
30
Francois
SILVESTRI
NATURE ESSENTIE
M1H
05:46:06
31
Regis
KIELBOWICZ
BLAUSASC TRAIL
M2H
05:46:55
32
Simon
GIROD
COURIR PAYS DE GRASSE
M1H
05:53:20
33
Franck
BOFFA
M1H
05:55:22
34
Adrien
COTTA
SEH
05:55:59
35
Florent
SASSI
SEH
05:56:01
36
Michel
COCHET
IND
M1H
06:00:45
37
Adrien
SERVIERES
SEH
06:01:09
38
Jade
CHAUVIN
USALV APT
SEF
06:02:23
39
Carlos
NOGUERA
SEH
06:03:33
40
Nicholas
WORMALD
SEH
06:03:53
41
Audrey
BACILE
VESUBIE TRAIL CLUB 06
M1F
06:04:04
42
Michel
MAUFROID
VESUBIE TRAIL CLUB 06
M2H
06:05:43
43
Sissia
SALLES
M1F
06:06:22
44
Maxime
DUFOUR
VISCACHA
SEH
06:07:50
45
Guillaume
CRESPEL
SEH
06:08:11
46
David
PINEAU
SEH
06:08:11
47
Marlene
CHARLON
FALICOUN TRAIL PLAISIR
M2F
06:09:07
48
Yann
HAMON
THALES SPACE RUNNERS
M1H
06:16:39
49
Jean Loup
KOPPE
CLUB DES SPORTS VALBERG
M3H
06:17:08
50
Philippe
CHAPUIS
M3H
06:18:23
51
Laurent
GIERSCH
IND
M2H
06:19:59
52
Annibale
LILLU
TEAM RED PEPPER VALLECROSIA
M2H
06:21:28
53
Valentin
GIANNINI
SEH
06:21:39
54
Nicolas
OGIER
TOBESPORT
M1H
06:22:10
55
Damien
PENINON
M1H
06:26:08
56
Fabien
VARIN
SEH
06:26:08
57
Marc
BRULARD
SPACE RUNNERS
SEH
06:27:28
58
Alice
YAPOUDJIAN
M1F
06:30:17
59
Christophe
JAMET
M1H
06:30:41
60
Sylvain
CHEVILLARD
NON LICENCIE
SEH
06:30:54
61
Sebastien
RESTELLINI
USA TRIATHLON
SEH
06:31:29
62
Anthony
LESPINASSE
IND
M1H
06:33:10
63
Stephane
ROUMEGUERE
NON LICENCIE
SEH
06:35:02
64
Claude
CORONA
VESUBIE TRAIL CLUB 06
M2H
06:35:06
65
Charly
DUVERT
BLAUSASC MONTAGNE TRAIL
M2H
06:35:27
66
Julien
FAUVEAUX
TRISTAR DE CANNES
SEH
06:35:33
67
Sylvain
GIRAUD
SEH
06:35:35
68
Jerome
IBRY
TRISTARS CANNES TRIATHLON
M1H
06:38:59
69
Alain
NUCCI
IND
M2H
06:41:23
70
Jerome
LERONDEAU
NON LICENCIE
SEH
06:42:07
71
Benjamin
BERKOUKCHI
BLAUSASC TRAIL
ESH
06:42:34
72
David
TEDESCO
M1H
06:43:50
73
Isabelle
BELIA
ASPTT
M2F
06:44:09
74
Alexandre
DEPARDIEU
SEH
06:48:17
75
Teidy
MORILLON
COURIR PAYS DE GRASSE
SEH
06:48:23
76
Jacques
REPETTO
AS MONACO ATHLETISME
M2H
06:48:24
77
Francis
SUDAN
M2H
06:48:25
78
Jerome
ROSELLO
TEAM BADOLE
SEH
06:49:38
79
Philippe
REMOND
SPORT ANTIPOLIS MARATHON
M2H
06:50:16
80
Isabelle
DONADEY
SPIRIDON C.A.
M1F
06:51:00
81
Dorothee
SIMON
IND
SEF
06:54:32
82
Quentin
GLORIEUX
CLUB SORBONNE U
SEH
06:54:37
83
Geoffroy
LOUSSE
AMADEUS
M1H
06:55:04
84
Benjamin
CALVINO
SEH
06:55:11
85
Emmanuel
PIGOUT
IND
M2H
06:55:47
86
Arnaud
CRAMOISY
GAC
M1H
06:58:42
87
Valentin
AUBERT
SEH
06:58:48
88
Stephane
AIME
M1H
07:01:41
89
Eric
BLIER
ASPTT NICE ATHLE
M2H
07:01:47
90
Alex
PRENGERE
AMADEUS
SEH
07:02:08
91
Sara
PINEDO BENITO
AMADEUS
SEF
07:02:09
92
Ludovic
RAMAUGE
SEH
07:03:31
93
Franck
FOSSAT
MOUILLERONDE RUNNING
M1H
07:03:44
94
Johan
DECOCK
SEH
07:11:22
95
Jocelyn
RAPP
IND
M1H
07:13:17
96
Thierry
GRASSIN
M2H
07:15:14
97
Olivier
COULOT
M1H
07:18:09
98
Antoine
TOCHEPORT
NON LICENCIE
SEH
07:18:49
99
Jonathan
CALUCCI
SEH
07:19:08
100
Fleur
TOUTAIN
M1F
07:26:21
101
Stephane
BALDI
SEH
07:27:05
102
Cedric
COSTE
SEH
07:29:19
103
Bettina
KRAUSSE
SEF
07:31:10
104
Gerald
AUFRANC
M1H
07:31:26
105
Stephane
DELCAUSSE
M1H
07:32:48
106
Julien
DEHAYNIN
ESH
07:35:26
107
Theo
PANIZZI
SEH
07:35:48
108
Mathieu
FOUQUEREAU
SEH
07:39:55
109
Jean Claude
GUINTRAND
VESUBIE TRAIL CLUB 06
M3H
07:41:28
110
Alexander
FLUCHAIRE
BEC
SEH
07:41:58
111
Pierre
DELORME
SAM
M1H
07:42:25
112
Christine
DEHAYNIN
M2F
07:44:57
113
Brice
DEHAYNIN
M2H
07:44:58
114
Thierry
SANCHEZ
M2H
07:48:46
115
Serge
CONSAVELA
SOPROBAT
M1H
07:48:47
116
Claude
PIRCHI
IND.
M3H
07:55:56
117
Pierre
SOULABAILLE
M2H
07:58:20
118
Marine
CRESPEL
SEF
08:00:38
119
Romain
POTIER
SEH
08:00:38
120
Francois
RENARD
VISCACHA
SEH
08:03:01
121
Gwenaelle
COULON
M1F
08:04:21
122
Albert
LUCIANO
M1H
08:08:20
123
Fabrice
MOLINIER
M1H
08:19:41
124
Olivier
DESCHAUX
M2H
08:25:23
125
Paul
FREYARD
SEH
08:25:23
126
Mathilde
CHOQUART
SEF
08:56:38
127
Agnes
PERON
NON LICENCIE
SEF
08:56:40
128
Benjamin
SOBANSKI
TRAIL CLUB SAINT GERVAIS MONT BLANC
SEH
08:56:41